Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS A-8 unisex "
Voor efficiënt dagelijks fietsen
Gemaakt om het dagelijks leven alleen of met het gezin efficiënter te maken: De nieuwe QIO "EINS A-8". De Compactfiets is de ideale oplossing als u op zoek bent naar een vervoermiddel voor in de stad, om uw kinderen naar de crèche te brengen, om boodschappen te doen of om met het hele gezin de natuur in te trekken. Het hoogtepunt: De "EINS A-8" is zo ontworpen dat je hem ook comfortabel kunt opbergen in een kleine flat of in een kleine kelderruimte.
Uitgerust met de BOSCH "Active Line" motor geniet je altijd van een harmonieuze en uitgebalanceerde aandrijving tijdens je tochten. Dankzij de positie in het trapasgebied en in combinatie met de 20'' Wielen is de fiets prachtig wendbaar en maakt indruk met zijn natuurlijke rijstijl. De motor wordt aangedreven door het 400 Wh "PowerPack", dat zich op het staande achtervork bevindt en daar gemakkelijk kan worden weggehaald als je hem wilt opladen. De SHIMANO "Nexus" versnellingsnaaf met 8 versnellingen is er voor de fijnafstelling van de aandrijving en is ook bijzonder onderhoudsarm.
Een bagagedrager is essentieel voor dagelijks fietsen. Voor de "EINS A-8" hebben de QIO-ontwikkelaars gekozen voor een MIK HD systeemdrager, waaraan alle Manden en Tassen kunnen worden bevestigd met het juiste klikmechanisme, evenals Kinderduo's. De hoogte van de zadelpen kan worden aangepast.
De zadelpen kan zonder gereedschap in hoogte worden versteld voor ergonomisch Fahrer. Net als de BY.SCHULZ stuurpen, die zelfs 90° gedraaid kan worden dankzij de "Speedlifter Twist" functie, zodat je de fiets in de kelder of thuis kunt stallen om ruimte te besparen. Samen met het LED-verlichtingssysteem, de zijstandaard en de spatborden is de "EINS A-8" de ideale e-bike voor iedereen die de fiets graag gebruikt als vervanging voor de auto in de stad en niet veel ruimte heeft, of voor iedereen die gewoon een compacte e-bike wil - en voor een instapprijs.
Gemaakt om het dagelijks leven alleen of met het gezin efficiënter te maken: De nieuwe QIO "EINS A-8". De Compactfiets is de ideale oplossing als u op zoek bent naar een vervoermiddel voor in de stad, om uw kinderen naar de crèche te brengen, om boodschappen te doen of om met het hele gezin de natuur in te trekken. Het hoogtepunt: De "EINS A-8" is zo ontworpen dat je hem ook comfortabel kunt opbergen in een kleine flat of in een kleine kelderruimte.
Uitgerust met de BOSCH "Active Line" motor geniet je altijd van een harmonieuze en uitgebalanceerde aandrijving tijdens je tochten. Dankzij de positie in het trapasgebied en in combinatie met de 20'' Wielen is de fiets prachtig wendbaar en maakt indruk met zijn natuurlijke rijstijl. De motor wordt aangedreven door het 400 Wh "PowerPack", dat zich op het staande achtervork bevindt en daar gemakkelijk kan worden weggehaald als je hem wilt opladen. De SHIMANO "Nexus" versnellingsnaaf met 8 versnellingen is er voor de fijnafstelling van de aandrijving en is ook bijzonder onderhoudsarm.
Een bagagedrager is essentieel voor dagelijks fietsen. Voor de "EINS A-8" hebben de QIO-ontwikkelaars gekozen voor een MIK HD systeemdrager, waaraan alle Manden en Tassen kunnen worden bevestigd met het juiste klikmechanisme, evenals Kinderduo's. De hoogte van de zadelpen kan worden aangepast.
De zadelpen kan zonder gereedschap in hoogte worden versteld voor ergonomisch Fahrer. Net als de BY.SCHULZ stuurpen, die zelfs 90° gedraaid kan worden dankzij de "Speedlifter Twist" functie, zodat je de fiets in de kelder of thuis kunt stallen om ruimte te besparen. Samen met het LED-verlichtingssysteem, de zijstandaard en de spatborden is de "EINS A-8" de ideale e-bike voor iedereen die de fiets graag gebruikt als vervanging voor de auto in de stad en niet veel ruimte heeft, of voor iedereen die gewoon een compacte e-bike wil - en voor een instapprijs.
Specificaties "QIO EINS A-8 unisex (2023)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | STRONGLIGHT, 44 tanden |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "TR-25", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus, SL-C6000-8". |
| Cassette: | SHIMANO "SM-GEAR", 16 tanden |
| Ketting: | KMC "e1 EPT |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line", max. 40 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 400", 400 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C6061-8D", 8 versnellingen, centervergrendeling |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | hebie "Chainglider", voor 44 tanden, achter 16-18 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 8-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | wit |
| Kleurnaam fabrikant: | crystal white matt |
| Gewicht: | 26,25 kg |
| EAN | 4251507974035 |
7462
Geometrie gegevens "QIO EINS A-8 unisex (2023)"
| Zitbuis: | 480 mm |
| Bovenbuis: | 600 mm |
| Hoek stuurbuis: | 71° |
| Zithoek: | 71° |
| Kettenstrebe: | 455 mm |
| Stuurbuis: | 220 mm |
| Reach: | 408 mm |
| Stack: | 540 mm |
| Instaphoogte: | 446 mm |
| Instapbreedte: | 165 mm |
| Wielbasis: | 1.108 mm |
| Lengte: | 1.632 mm |