Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS A-8R unisex "
Gemaakt om het dagelijks leven efficiënter te maken - met een riemaandrijving: de nieuwe QIO "EINS A-8R" is uw Compactfiets voor in de stad. De naam zegt het al: de constructie is identiek aan die van het zustermodel "EINS A-8", maar de R in dit model staat voor riemen en belooft nog meer comfort.
De Gates CDX-riem is een bijzonder onderhoudsarm en robuust aandrijfonderdeel. Vocht en weersomstandigheden hebben geen invloed op de koolstofvezel en daarom is dit QiO-model precies wat je nodig hebt voor je dagelijkse ritten in weer en wind. Je hoeft je ook geen zorgen te maken over gevoelige onderdelen bij het schoonmaken - je kunt gewoon water gebruiken om vuil van de riemen te verwijderen.
Uitgerust met de BOSCH "Active Line" motor geniet je altijd van een harmonieuze en evenwichtige rit. De motor wordt aangedreven door de 400 Wh "PowerPack", die zich op het staande achtervork bevindt en daar gemakkelijk kan worden weggehaald als je hem wilt opladen.
De zadelpen en stuurpen kunnen zonder gereedschap worden versteld voor ergonomisch Fahrer. Samen met het LED-verlichtingssysteem, de zijstandaard en spatborden is de "EINS A-8R" de ideale e-bike voor iedereen die de fiets graag gebruikt als vervanging voor de auto in de stad en niet veel ruimte heeft, of voor iedereen die gewoon een Compactfiets wil.
De Gates CDX-riem is een bijzonder onderhoudsarm en robuust aandrijfonderdeel. Vocht en weersomstandigheden hebben geen invloed op de koolstofvezel en daarom is dit QiO-model precies wat je nodig hebt voor je dagelijkse ritten in weer en wind. Je hoeft je ook geen zorgen te maken over gevoelige onderdelen bij het schoonmaken - je kunt gewoon water gebruiken om vuil van de riemen te verwijderen.
Uitgerust met de BOSCH "Active Line" motor geniet je altijd van een harmonieuze en evenwichtige rit. De motor wordt aangedreven door de 400 Wh "PowerPack", die zich op het staande achtervork bevindt en daar gemakkelijk kan worden weggehaald als je hem wilt opladen.
De zadelpen en stuurpen kunnen zonder gereedschap worden versteld voor ergonomisch Fahrer. Samen met het LED-verlichtingssysteem, de zijstandaard en spatborden is de "EINS A-8R" de ideale e-bike voor iedereen die de fiets graag gebruikt als vervanging voor de auto in de stad en niet veel ruimte heeft, of voor iedereen die gewoon een Compactfiets wil.
Specificaties "QIO EINS A-8R unisex (2023)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 55 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "TR-25", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus, SL-C6000-8". |
| Cassette: | Gates "CDX", 22 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line", max. 40 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 400", 400 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C6061-8D", 8 versnellingen, centervergrendeling |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 55 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 8-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | lead metal |
| Gewicht: | 25,50 kg |
| EAN | 4251971140738 |
7463
Meer info volgt.