Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS+ P-E unisex "
De QiO "EINS+ P-E" kan meer
Met de "EINS+ P-E" heeft QiO een compacte e-bike gemaakt die meer kan dragen dan al zijn zustermodellen. Het maximale totaalgewicht is 180 kg (QiO + Fahrer + bagage). Dankzij het hardingsmiddel in de zadelpen, de versterkte pedalen en het SELLE ROYAL "Lookin HD" zadel is de QiO "EINS+ P-E" nog veerkrachtiger.
Dit maakt hem ideaal voor Fahrers tot 150 kg of voor een volle bepakking bij het volgende avontuur. Overigens heeft QiO de voordrager "Ben" al standaard gemonteerd. "Ben" draagt tot 15 kg in dozen; 7 kg kan worden vervoerd in tassen en manden die aan de adapter zijn bevestigd. Het grote steunvlak biedt ruimte om bijvoorbeeld een slaapzak met spanband vast te sjorren. De BOSCH "Performance Line" motor biedt welkome trapondersteuning op alle tochten.
Onze "EINS+ P-E" met traploze ENVIOLO versnellingen is het eerste plus-size model dat zijn intrede doet. Met name de versnelling zorgt voor gemakkelijk schakelen onder hoge belasting. Omdat de versnellingsnaaf onderdelenset volledig gesloten is, kan er geen vuil binnendringen. De versnelling is daarom volledig onderhoudsvrij en bijzonder duurzaam. Met een groot bereik is er voor iedereen een geschikte versnelling. Het schakelen gaat zo soepel dat je je tijdens het Fahrer rijden volledig kunt concentreren op de hoofdzaken - het verkeer en je omgeving.
Met de "EINS+ P-E" heeft QiO een compacte e-bike gemaakt die meer kan dragen dan al zijn zustermodellen. Het maximale totaalgewicht is 180 kg (QiO + Fahrer + bagage). Dankzij het hardingsmiddel in de zadelpen, de versterkte pedalen en het SELLE ROYAL "Lookin HD" zadel is de QiO "EINS+ P-E" nog veerkrachtiger.
Dit maakt hem ideaal voor Fahrers tot 150 kg of voor een volle bepakking bij het volgende avontuur. Overigens heeft QiO de voordrager "Ben" al standaard gemonteerd. "Ben" draagt tot 15 kg in dozen; 7 kg kan worden vervoerd in tassen en manden die aan de adapter zijn bevestigd. Het grote steunvlak biedt ruimte om bijvoorbeeld een slaapzak met spanband vast te sjorren. De BOSCH "Performance Line" motor biedt welkome trapondersteuning op alle tochten.
Onze "EINS+ P-E" met traploze ENVIOLO versnellingen is het eerste plus-size model dat zijn intrede doet. Met name de versnelling zorgt voor gemakkelijk schakelen onder hoge belasting. Omdat de versnellingsnaaf onderdelenset volledig gesloten is, kan er geen vuil binnendringen. De versnelling is daarom volledig onderhoudsvrij en bijzonder duurzaam. Met een groot bereik is er voor iedereen een geschikte versnelling. Het schakelen gaat zo soepel dat je je tijdens het Fahrer rijden volledig kunt concentreren op de hoofdzaken - het verkeer en je omgeving.
Specificaties "QIO EINS+ P-E unisex (2023)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES3, aluminium, 49,5 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 55 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS02M", Ø 160 mm, 6-gaats |
| Versteller: | ENVIOLO "Twist Pure Display", traploos |
| Cassette: | Gates "CDX", 22 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line" motor, max. 75 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 545", 545 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | ENVIOLO "TR", traploos, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 650 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Lookin HD", Matig |
| Zadelpen: | by,schulz "G.2 ST", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 30 mm slag, 12 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 55 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Bagagedrager voorwiel: | QIO "Ben" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | ERGOTEC "658", voor 150 kg |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 545 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | traploos |
| Merk schakelsysteem: | Enviolo |
| Model schakelsysteem: | TR |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 180 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | groen |
| Kleurnaam fabrikant: | light olive matt |
| Gewicht: | 28,70 kg |
| EAN | 4251971116610 |
7469
Geometrie gegevens "QIO EINS+ P-E unisex (2023)"
| Zitbuis: | 495 mm |
| Bovenbuis: | 600 mm |
| Hoek stuurbuis: | 71° |
| Zithoek: | 71° |
| Kettenstrebe: | 455 mm |
| Stuurbuis: | 220 mm |
| Reach: | 408 mm |
| Stack: | 540 mm |
| Instaphoogte: | 446 mm |
| Instapbreedte: | 165 mm |
| Wielbasis: | 1.108 mm |
| Lengte: | 1.632 mm |