Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS P-E Art Line unisex "
In een wereld waar kunst en mobiliteit samensmelten, is de QiO "Art Line" een waar meesterwerk. Met zijn eenvoudige Verven als canvas en de levendige Decors op het voorvork en de accu brengt hij kunst in het alledaagse leven op straat.
Elk patroon, elke fiets en elke persoon vertellen hun eigen unieke verhaal. Of het nu een simpele penseelstreek is of een kleurrijk vuurwerk - stap op je QiO fiets en creëer jouw verhaal! Als avontuurlijk voertuig op reis, als trouwe metgezel voor woon-werkverkeer of als reserve in de stad - jouw leven, jouw fiets, jouw kunstwerk.
De solide basisuitrusting biedt een betrouwbare basis om creatief aan de slag te gaan. De compacte fiets is geschikt voor mensen van verschillende lengtes en flats of huizen met zeer individuele omstandigheden. Geen ruimte, geen probleem: stuur, pedalen en zadelpen kunnen worden ingeklapt of samengedrukt.
Een Bosch middenmotor met accu, gerenommeerde allround verlichting en praktische toevoegingen zoals een bagagedrager bieden ondersteuning tijdens het reizen en in het dagelijks leven. Met de juiste toebehoren wordt de allrounder al snel je individuele lievelingsfiets voor alle routes.
Elk patroon, elke fiets en elke persoon vertellen hun eigen unieke verhaal. Of het nu een simpele penseelstreek is of een kleurrijk vuurwerk - stap op je QiO fiets en creëer jouw verhaal! Als avontuurlijk voertuig op reis, als trouwe metgezel voor woon-werkverkeer of als reserve in de stad - jouw leven, jouw fiets, jouw kunstwerk.
De solide basisuitrusting biedt een betrouwbare basis om creatief aan de slag te gaan. De compacte fiets is geschikt voor mensen van verschillende lengtes en flats of huizen met zeer individuele omstandigheden. Geen ruimte, geen probleem: stuur, pedalen en zadelpen kunnen worden ingeklapt of samengedrukt.
Een Bosch middenmotor met accu, gerenommeerde allround verlichting en praktische toevoegingen zoals een bagagedrager bieden ondersteuning tijdens het reizen en in het dagelijks leven. Met de juiste toebehoren wordt de allrounder al snel je individuele lievelingsfiets voor alle routes.
Specificaties "QIO EINS P-E Art Line unisex (2024)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 55 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | MAGURA "MT4 |
| Bremse H.R.: | MAGURA "MT4 |
| Remschijf voorwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 160 mm, centraalsluiting, incl. 6-gaats adapter |
| Versteller: | ENVIOLO "Twist Pure Display", traploos |
| Cassette: | Gates "CDX", 22 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line", max. 65 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Felge V.R.: | CONTEC "Drop-A-Gogo", aluminium, Ø 31,6 mm, 390 mm lang, verstelbereik 125 mm, zwart |
| Felge H.R.: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-20", 100 mm, snelspanner |
| Achternaaf: | ENVIOLO "TR", traploos, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 55 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | CONTEC "PowerLoc |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 500 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | traploos |
| Merk schakelsysteem: | Enviolo |
| Model schakelsysteem: | TR |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | systeem bagagedrager, lage instap, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 180 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | beige |
| Kleurnaam fabrikant: | creme alabaster |
| Gewicht: | 27,30 kg |
| EAN | 4251971146525 |
7455
Meer info volgt.