Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS P-E Fine Line unisex "
De "EINS P-E Fine Line" is een echte blikvanger! Goud - zover het oog reikt. De QiO ontwerpers hebben gouden accenten toegevoegd aan het toch al glanzende zwart met gouden frame van de compacte e-bike. Ook de onderdelen zoals het zadel en de accu zijn perfect op elkaar afgestemd om de look compleet te maken. De goudkleurige Fietsbel en ventieldoppen en de zadeltas met goudkleurig logo zijn de kers op de taart voor de Fine Line.
Qua technologie maakt de e-bike indruk met het Smart System van Bosch. Dit betekent dat hij volledig in een netwerk is opgenomen en altijd up-to-date is. De eBike Flow app maakt communicatie mogelijk tussen de "Performance Line" motor, de accu van 545 Wh en de bedieningsunit. Je kunt rijmodi selecteren, routes dekzeilen en tochten automatisch laten opnemen. De resultaten kunnen worden gesynchroniseerd met gezondheidsapps.
De traploze Enviolo "TR" naafversnelling is perfect voor overland tochten en heuvelachtig terrein - samen met de Bosch "Performance Line" motor kun je sportief vooruit komen met snelheden tot 25 km/u. Dankzij het compacte ontwerp, de inklapbare pedalen en de samendrukbare stuurbuis kun je hem gemakkelijk opbergen in kleine ruimtes of in een camper.
Met 62 mm brede buitenbanden op 20" wielen en de parallellogram verende zadelpen biedt de e-bike veel comfort op verharde paden door de stad. De zadelpen van by.schulz is ook uitgerust met antidiefstalbeveiliging.
Qua technologie maakt de e-bike indruk met het Smart System van Bosch. Dit betekent dat hij volledig in een netwerk is opgenomen en altijd up-to-date is. De eBike Flow app maakt communicatie mogelijk tussen de "Performance Line" motor, de accu van 545 Wh en de bedieningsunit. Je kunt rijmodi selecteren, routes dekzeilen en tochten automatisch laten opnemen. De resultaten kunnen worden gesynchroniseerd met gezondheidsapps.
De traploze Enviolo "TR" naafversnelling is perfect voor overland tochten en heuvelachtig terrein - samen met de Bosch "Performance Line" motor kun je sportief vooruit komen met snelheden tot 25 km/u. Dankzij het compacte ontwerp, de inklapbare pedalen en de samendrukbare stuurbuis kun je hem gemakkelijk opbergen in kleine ruimtes of in een camper.
Met 62 mm brede buitenbanden op 20" wielen en de parallellogram verende zadelpen biedt de e-bike veel comfort op verharde paden door de stad. De zadelpen van by.schulz is ook uitgerust met antidiefstalbeveiliging.
Specificaties "QIO EINS P-E Fine Line unisex (2024)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES3, aluminium, 49,5 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 55 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS02M", Ø 160 mm, 6-gaats |
| Versteller: | ENVIOLO "Twist Pure Display", traploos |
| Cassette: | Gates "CDX", 22 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line" motor, max. 75 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 545", 545 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3600", LED afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | ENVIOLO "TR", traploos, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Super Moto-X", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Super Moto-X", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | VELO "VL-6522", Matig |
| Zadelpen: | by,schulz "G.2 ST", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 30 mm slag, 12 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 55 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | CONTEC "PowerLoc |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 545 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 48 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | traploos |
| Merk schakelsysteem: | Enviolo |
| Model schakelsysteem: | TR |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | verende zadelpen, systeem bagagedrager, lage instap, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 180 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | black gold |
| Gewicht: | 27,30 kg |
| EAN | 4251971142794 |
7454
Meer info volgt.