Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS+ P-5 Leaf Line unisex "
Stel je voor dat je door de stad fietst, omringd door de drukte van het stadsleven. Midden in de stedelijke jungle bevind je je plotseling in een zee van weelderige groene kleuren. Een Fietsen dat niet alleen een vervoermiddel is, maar een statement voor de verbinder tussen stad en natuur - dat is onze "EINS+ P-E Leaf Line".
De compacte e-bike is voor stadsbewoners of natuurliefhebbers - of iedereen die leeft en van beide houdt. Voor iedereen die omringd wordt door tomatenplanten op het balkon of groene planten in huis. Of gewoon iedereen die geniet van een e-bike.
De uitrusting is bij alle series van topniveau: traploze Enviolo-versnellingen, naafversnellingen met riemaandrijving en hydraulische Schijfremmen. Dit maakt het Plus-model tot een metgezel die niet alleen betrouwbaar is, maar ook erg leuk om op te rijden.
De compacte e-bike is voor stadsbewoners of natuurliefhebbers - of iedereen die leeft en van beide houdt. Voor iedereen die omringd wordt door tomatenplanten op het balkon of groene planten in huis. Of gewoon iedereen die geniet van een e-bike.
De uitrusting is bij alle series van topniveau: traploze Enviolo-versnellingen, naafversnellingen met riemaandrijving en hydraulische Schijfremmen. Dit maakt het Plus-model tot een metgezel die niet alleen betrouwbaar is, maar ook erg leuk om op te rijden.
Specificaties "QIO EINS+ P-5 Leaf Line unisex (2024)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 46 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Trapas: | BOSCH |
| Bremse V.R.: | MAGURA "MT4 |
| Bremse H.R.: | MAGURA "MT4 |
| Remschijf voorwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus SL-C7000-5". |
| Cassette: | Gates "CDX", 28 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line", max. 65 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Felge V.R.: | CONTEC "Drop-A-Gogo", aluminium, Ø 31,6 mm, 390 mm lang, verstelbereik 125 mm, zwart |
| Felge H.R.: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-20", 100 mm, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C7000-5D", 5 versnellingen, middenvergrendeling |
| Banden voorwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 650 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Lookin HD", Matig |
| Zadelpen: | by,schulz "G.2 ST", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 30 mm slag, 12 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 46 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | CONTEC "PowerLoc |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VP-547P". |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 500 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Uitrusting: | verende zadelpen, systeem bagagedrager, lage instap, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 180 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | groen |
| Kleurnaam fabrikant: | midnight moss |
| Gewicht: | 27,50 kg |
| EAN | 4251971146549 |
7457
Meer info volgt.