Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS AP-5R Pinot Line unisex "
Geïnspireerd door de elegantie en het karakter van Pinot, wordt deze e-bike geleverd in een diepe wijnrode kleur die doet denken aan de intensiteit van deze heerlijke wijn. Het felle rood op het voorvork en de onderbuis weerspiegelt de sprankelende schittering van een goed gerijpt oogstjaar.
En zo is het ook met ons model - solide uitgerust en met een goed gerijpt uiterlijk. Deze combinatie resulteert in een e-bike met een harmonieuze aandrijving en solide uitrusting met een decoratie die gedurfd is geworden, maar toch elegant!
De "EINS AP-5R Pinot Line" is de juiste e-bike voor jou als je graag door de stad reist, stopt voor een wandeling en de dag afsluit met een Frans diner. Of als je hem gebruikt voor een korte Fahrer naar de supermarkt om een Bidon Pinot Noir te kopen voor een avond met vrienden.
En zo is het ook met ons model - solide uitgerust en met een goed gerijpt uiterlijk. Deze combinatie resulteert in een e-bike met een harmonieuze aandrijving en solide uitrusting met een decoratie die gedurfd is geworden, maar toch elegant!
De "EINS AP-5R Pinot Line" is de juiste e-bike voor jou als je graag door de stad reist, stopt voor een wandeling en de dag afsluit met een Frans diner. Of als je hem gebruikt voor een korte Fahrer naar de supermarkt om een Bidon Pinot Noir te kopen voor een avond met vrienden.
Specificaties "QIO EINS AP-5R Pinot Line unisex (2024)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 46 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | MAGURA "MT4 |
| Bremse H.R.: | MAGURA "MT4 |
| Remschijf voorwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus SL-C7000-5". |
| Cassette: | Gates "CDX", 28 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line Plus", max. 50 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Felge V.R.: | CONTEC "Drop-A-Gogo", aluminium, Ø 31,6 mm, 390 mm lang, verstelbereik 125 mm, zwart |
| Felge H.R.: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-20", 100 mm, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C7000-5D", 5 versnellingen, middenvergrendeling |
| Banden voorwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Ezone", Matig |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 46 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | CONTEC "PowerLoc |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line Plus |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | pinot red matt |
| Gewicht: | 26,00 kg |
| EAN | 4251971146518 |
7456
Meer info volgt.