Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS AP-5R Spice Line unisex "
Diep in het hart van India, te midden van de levendige specerijenmarkten en geurige specerijenplantages, werd het idee van de "Spice Line" van QiO geboren. Deze unieke e-bike uit onze Line-editie is niet alleen een vervoermiddel, maar ook een toegangspoort tot een wereld vol smaken en verhalen, waardoor het een echte schat is voor specerijenliefhebbers.
Hij draagt de naam "EINS AP-5R" en schuift je door de felle kleuren van deze wereld met zijn harmonieuze Bosch "Active Line Plus" motor. De motor haalt de nodige energie uit het 545 Wh "PowerPack", dat genoeg sap heeft voor ontspannen ontdekkingstochten. Dankzij het gunstige staande achtervork kan de accu gemakkelijk worden verwijderd om op te laden en op het lichtnet worden aangesloten.
Een heldere LED koplamp en achterlicht met een veilige stoplichtfunctie creëren een totaalbeeld als metgezel voor tochten door kleurrijke bloemenvelden en door het donker van de nacht. Het hoogtepunt: het stuur, de pedalen en zadelpen zijn zo ontworpen dat ze snel en gemakkelijk op jouw lengte kunnen worden afgesteld, zodat de fiets altijd klaar is voor gebruik.
Hij draagt de naam "EINS AP-5R" en schuift je door de felle kleuren van deze wereld met zijn harmonieuze Bosch "Active Line Plus" motor. De motor haalt de nodige energie uit het 545 Wh "PowerPack", dat genoeg sap heeft voor ontspannen ontdekkingstochten. Dankzij het gunstige staande achtervork kan de accu gemakkelijk worden verwijderd om op te laden en op het lichtnet worden aangesloten.
Een heldere LED koplamp en achterlicht met een veilige stoplichtfunctie creëren een totaalbeeld als metgezel voor tochten door kleurrijke bloemenvelden en door het donker van de nacht. Het hoogtepunt: het stuur, de pedalen en zadelpen zijn zo ontworpen dat ze snel en gemakkelijk op jouw lengte kunnen worden afgesteld, zodat de fiets altijd klaar is voor gebruik.
Specificaties "QIO EINS AP-5R Spice Line unisex (2024)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 46 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | MAGURA "MT4 |
| Bremse H.R.: | MAGURA "MT4 |
| Remschijf voorwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR160-47", Ø 160 mm, 5-gaats |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus SL-C7000-5". |
| Cassette: | Gates "CDX", 28 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line Plus", max. 50 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Felge V.R.: | CONTEC "Drop-A-Gogo", aluminium, Ø 31,6 mm, 390 mm lang, verstelbereik 125 mm, zwart |
| Felge H.R.: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-20", 100 mm, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C7002-5CD", 5 versnellingen, 5-gaats |
| Banden voorwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | KENDA "Kwick Drumlin Cargo", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 46 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | CONTEC "PowerLoc |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line Plus |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | geel |
| Kleurnaam fabrikant: | fusion curry |
| Gewicht: | 26,00 kg |
| EAN | 4251971146532 |
7458
Meer info volgt.