Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS AP-8 Night Line unisex "
Ervaar hoe de QiO "EINS AP-8 Night Line" je dagelijks leven verrijkt. In een diepe, rustige middernachtblauwe kleur straalt de compacte e-bike tijdloze elegantie uit. De lage instap met hengsel, de gereedschapsloze snelspanner voor zadel en stuur en de MIK HD systeemdrager maken het gebruik kinderspel.
De 20" wielen zorgen voor wendbaarheid in de stad, terwijl de Bosch "Active Line Plus" motor met 500 Wh "PowerPack" je ondersteunt tot 25 km/u. De accu is eenvoudig te verwijderen. De accu is gemakkelijk te verwijderen. De 8-speed Shimano "Nexus" naafversnellingen zijn onderhoudsarm en betrouwbaar.
Veiligheid is een topprioriteit bij QiO: De heldere LED koplamp zorgt ervoor dat je ook in het donker goed zichtbaar bent. De stuurpen kan 90° worden gedraaid en de Pedalen kunnen worden ingeklapt zodat je de e-bike ruimtebesparend kunt opbergen.
De 20" wielen zorgen voor wendbaarheid in de stad, terwijl de Bosch "Active Line Plus" motor met 500 Wh "PowerPack" je ondersteunt tot 25 km/u. De accu is eenvoudig te verwijderen. De accu is gemakkelijk te verwijderen. De 8-speed Shimano "Nexus" naafversnellingen zijn onderhoudsarm en betrouwbaar.
Veiligheid is een topprioriteit bij QiO: De heldere LED koplamp zorgt ervoor dat je ook in het donker goed zichtbaar bent. De stuurpen kan 90° worden gedraaid en de Pedalen kunnen worden ingeklapt zodat je de e-bike ruimtebesparend kunt opbergen.
Specificaties "QIO EINS AP-8 Night Line unisex (2025)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES3, aluminium, 49,5 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | PROWHEEL "EB03", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | STRONGLIGHT, 44 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | Tektro Scheibenbremse "T-280", hydraulisch |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-T280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-T280", hydraulisch, 2 zuiger, adapter A11, voor 1,8 mm remschijven |
| Remgreep: | Tektro Scheibenbremse "T-280", hydraulisch |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus, SL-C6000-8". |
| Cassette: | SHIMANO "SM-GEAR", 16 tanden |
| Ketting: | KMC "e1 EPT |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line Plus", max. 50 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | 2,0 mm, Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-QC400", middenvergrendeling, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C6061-8D", 8 versnellingen, centervergrendeling |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Twist", Ø 28,6 mm, 1 1/4", T22 |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "On", Matig |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | hebie "Chainglider", voor 44 tanden, achter 16-18 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD 2.0". |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Ringslot: | CONTEC "PowerLoc L" |
| Accu-slot: | CONTEC "PowerLoc L" |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line Plus |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 500 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 48 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 8-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | systeem bagagedrager, lage instap, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 180 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | beryl blue |
| Gewicht: | 26,40 kg |
| EAN | 4251971173378 |
7574
Meer info volgt.