Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS AP-8 unisex "
Ruimtebesparend & praktisch
Als je je dagelijks leven op de fiets wilt leren beheersen, misschien zelfs overweegt om je auto te vervangen door een e-bike of gewoon iets nieuws wilt proberen, dan is QIO's "EINS AP-8" de perfecte keuze. De Compactfiets maakt indruk met zijn ruimtebesparende formaat en een aantal praktische functies die efficiënt kunnen worden geïntegreerd in het dagelijks leven.
De dag begint praktisch en comfortabel zodra je het huis verlaat. De "EINS AP-8" is uitgerust met een hengsel in de lage instap zodat je de fiets eenvoudig kunt oppakken en naar buiten dragen. Stel snel de zadelpen en stuurpen af - allemaal zonder gereedschap met de snelspanner - klik de fietstassen op de MIK HD systeemdrager en je kunt vertrekken.
Met zijn 20'' wielen is de e-bike wendbaar en wendbaar door smalle straatjes in de stad. Vermijd je liever kasseien? Dat hoeft niet - de 62 mm brede CONTINENTAL buitenbanden dempen hobbels met gemak. De zadelpen van BY.SCHULZ is uitgerust met antidiefstalbeveiliging.
Altijd aan boord is de BOSCH "Active Line Plus" motor, die je altijd harmonieus voortstuwt tot 25 km/u. Hij haalt zijn energie uit het 500 Wh "PowerPack". Dankzij het gunstige staande achtervork kan de accu gemakkelijk worden verwijderd om op te laden en op het lichtnet worden aangesloten. De 8-speed SHIMANO "Nexus" naafversnelling is er voor de fijnafstelling van de aandrijving, die ook nog eens bijzonder onderhoudsarm is.
s Avonds veilig thuis dankzij de heldere LED koplamp en het achterlicht met stoplichtfunctie kan de "EINS AP-8" net zo gemakkelijk worden opgeborgen als je hem 's ochtends hebt klaargemaakt voor de afdaling. Dankzij de "Speedlifter Twist"-functie kan de stuurpen 90° worden gedraaid en kunnen de pedalen worden opgeklapt - allemaal om zo min mogelijk ruimte in beslag te nemen.
Als je je dagelijks leven op de fiets wilt leren beheersen, misschien zelfs overweegt om je auto te vervangen door een e-bike of gewoon iets nieuws wilt proberen, dan is QIO's "EINS AP-8" de perfecte keuze. De Compactfiets maakt indruk met zijn ruimtebesparende formaat en een aantal praktische functies die efficiënt kunnen worden geïntegreerd in het dagelijks leven.
De dag begint praktisch en comfortabel zodra je het huis verlaat. De "EINS AP-8" is uitgerust met een hengsel in de lage instap zodat je de fiets eenvoudig kunt oppakken en naar buiten dragen. Stel snel de zadelpen en stuurpen af - allemaal zonder gereedschap met de snelspanner - klik de fietstassen op de MIK HD systeemdrager en je kunt vertrekken.
Met zijn 20'' wielen is de e-bike wendbaar en wendbaar door smalle straatjes in de stad. Vermijd je liever kasseien? Dat hoeft niet - de 62 mm brede CONTINENTAL buitenbanden dempen hobbels met gemak. De zadelpen van BY.SCHULZ is uitgerust met antidiefstalbeveiliging.
Altijd aan boord is de BOSCH "Active Line Plus" motor, die je altijd harmonieus voortstuwt tot 25 km/u. Hij haalt zijn energie uit het 500 Wh "PowerPack". Dankzij het gunstige staande achtervork kan de accu gemakkelijk worden verwijderd om op te laden en op het lichtnet worden aangesloten. De 8-speed SHIMANO "Nexus" naafversnelling is er voor de fijnafstelling van de aandrijving, die ook nog eens bijzonder onderhoudsarm is.
s Avonds veilig thuis dankzij de heldere LED koplamp en het achterlicht met stoplichtfunctie kan de "EINS AP-8" net zo gemakkelijk worden opgeborgen als je hem 's ochtends hebt klaargemaakt voor de afdaling. Dankzij de "Speedlifter Twist"-functie kan de stuurpen 90° worden gedraaid en kunnen de pedalen worden opgeklapt - allemaal om zo min mogelijk ruimte in beslag te nemen.
Specificaties "QIO EINS AP-8 unisex (2023)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES2, aluminium, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | STRONGLIGHT, 44 tanden |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "TR-25", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus, SL-C6000-8". |
| Cassette: | SHIMANO "SM-GEAR", 16 tanden |
| Ketting: | KMC "e1 EPT |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line Plus", max. 50 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C6061-8D", 8 versnellingen, centervergrendeling |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "R.3 P-QR", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 25 mm offset |
| Kettingscherm: | hebie "Chainglider", voor 44 tanden, achter 16-18 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line Plus |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 500 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 8-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | beryl blue matt |
| Gewicht: | 26,35 kg |
| EAN | 4251507990769 |
7464
Geometrie gegevens "QIO EINS AP-8 unisex (2023)"
| Zitbuis: | 480 mm |
| Bovenbuis: | 600 mm |
| Hoek stuurbuis: | 71° |
| Zithoek: | 71° |
| Kettenstrebe: | 455 mm |
| Stuurbuis: | 220 mm |
| Reach: | 408 mm |
| Stack: | 540 mm |
| Instaphoogte: | 446 mm |
| Instapbreedte: | 165 mm |
| Wielbasis: | 1.108 mm |
| Lengte: | 1.632 mm |