Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS P-5 unisex "
Een e-bike voor alle gelegenheden
Sta 's ochtends op en maak eerst een kort ritje rond de camping: Met de QiO "P-5" kun je dit op een ontspannen manier doen - precies zoals het 's ochtends hoort. In slechts een paar Handvatten stel je de e-bike in op jouw lengte, stap je op en rijd je weg. Je bent volledig verbonden dankzij het slimme systeem van BOSCH.
Met de QiO "EINS P-5" zijn alle aandrijfcomponenten op elkaar afgestemd. Dit zijn de BOSCH "Performance Line" motor, de 545Wh accu en het nieuwe "Intuvia" display. De SHIMANO "Nexus" naafversnelling met 5 versnellingen zorgt voor de fijnafstemming van de aandrijving en brengt het vermogen over op de onderhoudsarme GATES riemen.
Hoe wendbaar de "EINS P-5" ook is met zijn kleine 20'' wielen, hij kan ook over de smalle paden op het parcours worden gestuurd. De geveerde zadelpen zorgt voor veel comfort op hobbelige grindpaden. De e-bike is echter niet voor niets compact. Dankzij het formaat, de inklapbare pedalen en het 180° draaibare stuur is de "EINS P-5" ideaal om mee te nemen in de camper. Of zelfs thuis en voor dagelijkse ritten door de stad. De fiets kan in kleine nissen of krappe kelderruimtes geparkeerd worden. Dankzij het hengsel kun je hem ook gemakkelijk de trap op en af dragen.
De combinatie van naafversnellingen en riemen maakt QIO's "EINS P-5" vrijwel onderhoudsvrij. Het riemen loopt zonder smering en kan worden schoongemaakt met water, de naafversnellingen zijn inherent minder gevoelig voor defecten - ideaal voor forenzen of vakanties op de camping, want je wilt gewoon op je fiets stappen en aan de slag gaan.
Sta 's ochtends op en maak eerst een kort ritje rond de camping: Met de QiO "P-5" kun je dit op een ontspannen manier doen - precies zoals het 's ochtends hoort. In slechts een paar Handvatten stel je de e-bike in op jouw lengte, stap je op en rijd je weg. Je bent volledig verbonden dankzij het slimme systeem van BOSCH.
Met de QiO "EINS P-5" zijn alle aandrijfcomponenten op elkaar afgestemd. Dit zijn de BOSCH "Performance Line" motor, de 545Wh accu en het nieuwe "Intuvia" display. De SHIMANO "Nexus" naafversnelling met 5 versnellingen zorgt voor de fijnafstemming van de aandrijving en brengt het vermogen over op de onderhoudsarme GATES riemen.
Hoe wendbaar de "EINS P-5" ook is met zijn kleine 20'' wielen, hij kan ook over de smalle paden op het parcours worden gestuurd. De geveerde zadelpen zorgt voor veel comfort op hobbelige grindpaden. De e-bike is echter niet voor niets compact. Dankzij het formaat, de inklapbare pedalen en het 180° draaibare stuur is de "EINS P-5" ideaal om mee te nemen in de camper. Of zelfs thuis en voor dagelijkse ritten door de stad. De fiets kan in kleine nissen of krappe kelderruimtes geparkeerd worden. Dankzij het hengsel kun je hem ook gemakkelijk de trap op en af dragen.
De combinatie van naafversnellingen en riemen maakt QIO's "EINS P-5" vrijwel onderhoudsvrij. Het riemen loopt zonder smering en kan worden schoongemaakt met water, de naafversnellingen zijn inherent minder gevoelig voor defecten - ideaal voor forenzen of vakanties op de camping, want je wilt gewoon op je fiets stappen en aan de slag gaan.
Specificaties "QIO EINS P-5 unisex (2023)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES3, aluminium, 49,5 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 46 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "TR-25", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus SL-C7000-5". |
| Cassette: | Gates "CDX", 28 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line" motor, max. 75 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 545", 545 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C7000-5D", 5 versnellingen, middenvergrendeling |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "G.2 ST", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 30 mm slag, 12 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 46 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 545 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | groen |
| Kleurnaam fabrikant: | soft mint |
| Gewicht: | 26,50 kg |
| EAN | 4251971116689 |
7465
Geometrie gegevens "QIO EINS P-5 unisex (2023)"
| Zitbuis: | 495 mm |
| Bovenbuis: | 600 mm |
| Hoek stuurbuis: | 71° |
| Zithoek: | 71° |
| Kettenstrebe: | 455 mm |
| Stuurbuis: | 220 mm |
| Reach: | 408 mm |
| Stack: | 540 mm |
| Instaphoogte: | 446 mm |
| Instapbreedte: | 165 mm |
| Wielbasis: | 1.108 mm |
| Lengte: | 1.632 mm |