Product met succes toegevoegd.
Productinformatie
"EINS P-E unisex "
Handig & ruimtebesparend in het dagelijks leven
Wil je een ritje maken voor de deur of boodschappen doen in de stad? QiO's "EINS P-E" compacte e-bike is precies het juiste voertuig. Hij kan door bijna iedereen worden bereden en is handig in elke situatie. Nieuw dit jaar is het Smart System van BOSCH, waarmee je fiets nu volledig in een netwerk zit en altijd up-to-date is.
Alle onderdelen zoals de "Performance Line" motor, de 545 Wh accu en de bedieningsunit kunnen met elkaar communiceren via de eBike Flow app. Via de app kunnen rijmodi worden geselecteerd en routes worden gepland. De registratie van elke tocht begint daarentegen automatisch. De resultaten kunnen achteraf gesynchroniseerd worden met verschillende gezondheidsapps.
Schakelingen vinden continu plaats via ENVIOLO "TR". Met een bereik van 380% voldoet de naafversnelling aan alle eisen voor tochten over land en ritten door heuvelachtig terrein. Zelfs onder belasting kan er gemakkelijk worden geschakeld, zodat je je beter kunt concentreren op het verkeer of kunt genieten van het landschap tijdens het Fahrer rijden. De BOSCH "Performance Line" motor zorgt voor een sportieve boost tot 25 km/u.
De e-bike past zelfs in de kleinste ruimtes. Dankzij het compacte formaat, de inklapbare pedalen en de samendrukbare stuurbuis kan de fiets tegen een muur worden geplaatst of gemakkelijk overal mee naartoe worden genomen in een camper of kampeerauto.
De combinatie van 62 mm brede buitenbanden op de 20" wielen en de parallellogram verende zadelpen geeft je een hoog comfort en een goede demping op kasseien in de stad of licht oneffen paden op de camping. De BY.SCHULZ zadelpen is uitgerust met antidiefstalbeveiliging.
Wil je een ritje maken voor de deur of boodschappen doen in de stad? QiO's "EINS P-E" compacte e-bike is precies het juiste voertuig. Hij kan door bijna iedereen worden bereden en is handig in elke situatie. Nieuw dit jaar is het Smart System van BOSCH, waarmee je fiets nu volledig in een netwerk zit en altijd up-to-date is.
Alle onderdelen zoals de "Performance Line" motor, de 545 Wh accu en de bedieningsunit kunnen met elkaar communiceren via de eBike Flow app. Via de app kunnen rijmodi worden geselecteerd en routes worden gepland. De registratie van elke tocht begint daarentegen automatisch. De resultaten kunnen achteraf gesynchroniseerd worden met verschillende gezondheidsapps.
Schakelingen vinden continu plaats via ENVIOLO "TR". Met een bereik van 380% voldoet de naafversnelling aan alle eisen voor tochten over land en ritten door heuvelachtig terrein. Zelfs onder belasting kan er gemakkelijk worden geschakeld, zodat je je beter kunt concentreren op het verkeer of kunt genieten van het landschap tijdens het Fahrer rijden. De BOSCH "Performance Line" motor zorgt voor een sportieve boost tot 25 km/u.
De e-bike past zelfs in de kleinste ruimtes. Dankzij het compacte formaat, de inklapbare pedalen en de samendrukbare stuurbuis kan de fiets tegen een muur worden geplaatst of gemakkelijk overal mee naartoe worden genomen in een camper of kampeerauto.
De combinatie van 62 mm brede buitenbanden op de 20" wielen en de parallellogram verende zadelpen geeft je een hoog comfort en een goede demping op kasseien in de stad of licht oneffen paden op de camping. De BY.SCHULZ zadelpen is uitgerust met antidiefstalbeveiliging.
Specificaties "QIO EINS P-E unisex (2023)"
| Frame: | QIO EINS, Bosch Gen. 3, BES3, aluminium, 49,5 cm |
| Derailleurpad-haak: | QIO schuifregelaar uitval |
| Vork: | Aluminium, taps 1 1/4" - 1,5" |
| Balhoofdstel: | TOKEN "TK255E-HJ01", IS52/40 / IS52/44 |
| Cranks: | Stronglight "Magan 3B", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 55 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Bremse V.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "C1.8 HD-EU817". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "TR-25", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS02M", Ø 160 mm, 6-gaats |
| Versteller: | ENVIOLO "Twist Pure Display", traploos |
| Cassette: | Gates "CDX", 22 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line" motor, max. 75 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerPack 545", 545 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | SCHÜRMANN "YAK DISC 25", 25-406, 36 gaats, schijfrem, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | URSUS "RD30", centraalsluiting, snelspanner |
| Achternaaf: | ENVIOLO "TR", traploos, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "eContact Plus", 62-406, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | BY.SCHULZ "Stuurpen SDS", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Nuvola 5060", Relaxed |
| Zadelpen: | by,schulz "G.2 ST", Ø 34,9 mm, 400 mm lang, 30 mm slag, 12 mm offset |
| Kettingscherm: | CURANA "C+", 55 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 69 R" |
| Bagagedrager: | QIO "MIK HD" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Standaard: | URSUS "R78 - King Mini". |
| Pedalen: | UNION "SP-153", opvouwbaar |
Technische data
| Categorie: | Compact-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 545 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | traploos |
| Merk schakelsysteem: | Enviolo |
| Model schakelsysteem: | TR |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | imola red matt |
| Gewicht: | 27,50 kg |
| EAN | 4251971116870 |
7466
Geometrie gegevens "QIO EINS P-E unisex (2023)"
| Zitbuis: | 495 mm |
| Bovenbuis: | 600 mm |
| Hoek stuurbuis: | 71° |
| Zithoek: | 71° |
| Kettenstrebe: | 455 mm |
| Stuurbuis: | 220 mm |
| Reach: | 408 mm |
| Stack: | 540 mm |
| Instaphoogte: | 446 mm |
| Instapbreedte: | 165 mm |
| Wielbasis: | 1.108 mm |
| Lengte: | 1.632 mm |